My a média

2021
Byli jsme osloveni k dobré věci a to nafocení kalendáře pro „psí školku“ . V tomto kalendáři najdete Anitku, Ezru a malou Melody. Byla to výborná zkušenost ve spolupráci s českými herci a celý kalendář nafotil jeden z nejžádanějších fotografů v Česku, Jaroslav Urban.

imgw

divider

2020
V tomto roce jsme dostali možnost představit naše plemeno v časopise Pes přítel člověka (6/2020).
Nejdříve se mělo jednat jen o portrét plemene, ale nakonec jsem dostala i prostor pro rozhovor a možnost poskytnout mnou foceného saarloose na titulní stranu.
Snad se bude rozhovor a představení líbit.
pespritel

Na titulce náš Agga Chakotey RosenWolf – Český grand šampion, Český šampion, Klubový šampion, Junior šampion, Šampion ČMKU

divider

2019
Na sklonku roku 2019 jsme dostali příležitost představit sebe a Český chov saarloosů pro Holandský klubový časopis AVLS.
avls avls3 avls2

divider

2018
Pro časopis Psí kusy jsme společně s ostatními Českými chovateli představili plemeno saarloosova vlčáka.
psikusy psikusy1jpg
divider

2015
ajachcete

V lednu 2015 jsem dostala nabídku od ČT natočit malý medailonek o Saarloosech do pořadu „Chcete mě“. Požádala jsem tedy některé majitele SAV z různých chovatelských stanic o jejich spolupráci a společně jsme pro ČT vystoupili v jejich pořadu. Natáčelo se u nás doma, takže vše probíhalo v klidu a bez problému. Všichni saarloosci se chovali vzorně a myslím, že své plemeno reprezentovali perfektně.

Posuďte sami: náš medailonek je od minuty 16:10 zde