V tuto chvíli neplánujeme žádné další odchovy

VRH I -bohužel fenka nezabřezla.

rosenwolf_letacek

Tento vrh jsem měla v hlavě dlouho, ale původně jsem chtěla Mischu (ofic. Rio)  na Leeli dceru Melody.  Jenže s Leelou to není vůbec jednoduché a né každý pes se jí líbí. Do Mischy se zamilovala okamžitě a dokonce na seznamovací návštěvě začala hárat. Takže prostě srdci se poroučet nedá :)

dsc0085


VRH J – bohužel fenka nezabřezla

rwletak

Pro tento vrh jsme se rozhodli v květnu. Bria pochází z naší CHS, ale svá první štěňata měla pod CHS Vlčí Pouto.
Tentokrát se její majitelka rozhodla využít možnosti zastřešit Brii štěňata naším jménem a já z toho mám velikou radost.

Bria je pro mne totiž povahově dokonalou fenou. Má ráda svůj prostor, ale dokáže se svým způsobem, přizpůsobit situaci a to z ní dělá perfektního parťáka pro život.  Musím říct, že jsem jí snad neviděla na vodítku a nikdy neměla žádný problém.
Její první štěňata jsou sportovně založené a i velmi výstavně úspěšné, stejně jako ona. Je několikanásobnou šampionkou.

 

Momentálně nepřijímáme rezervace na štěňátka.

Snažíme se o to aby naše štěňata byla více extrovertní a méně plachá než je u SAV obvyklé. Štěňata od nás odcházejí socializovaná a  nejdříve v 50. dni věku.

Od nás můžete očekávat celoživotní zájem o naše odchovy, jakoukoliv pomoc při výchově vašeho štěněte a i rady pro případné zájemce o pokračování chovu SAV. Netrváme na tom aby se naše štěňata účastnila výstav a podobných akcí. Chceme jen aby měli milující majitele.

Naše štěňátka od nás budou odcházet očkovaná, čipovaná, s vyřízeným průkazem původu,DNA profilem, testem rodičovství, Europasem a samozřejmě balíčkem do začátku.

Těšíme se na nové zájemce o toto úžasné plemeno.