Anitë & Nord

VRH F – narozeno 23.7.2020
3 kluci

Matkou tohoto vrhu je naše Anitë Elenya Narmo a otcem Český pes Chip Miraja alias Nord

f_rosenwolf_0

Původní plán byl jet do Nizozemska za Brandem, ale situace okolo koronaviru nám plány trochu změnila. Nicméně jsme vybrali Norda, který je prostě super a k Anitce se moc hodí jak povahou tak exteriérem.
Nord je klidný, vyrovnaný pes co má rád ostatní psy a je velký pohodář. Kdo zná Anitku tak ví,že je to jemná a v povaze typická fenka a proto jsem k ní hledala kliďase a spíše psa co je nebojácný extrovert. Dále jsem hledala takového psa, aby spojení bylo i rodokmenově zajímavé a neopakované v ČR.

Nord má bohatou srst a krásnou hlavu. Není extrémně vysoký, ale jak nám Anitka ukázala ona velké děti umí. Její synové z prvního vrhu mají přes 70 cm a to byl jejich tatínek stejně vysoký jak Anitka (65cm).

Očekáváme pouze vlkošedá štěňata s možností hnědého genu. Z tohoto spojení doufáme v povahově vyrovnané psy se světlýma očima od světle jantarové po žlutou s plnou a výraznou maskou, sytých barev srsti ať už stříbrné po tatínkovi a nebo tmavě vlkošedé s hnědými prvky po mamince.

Všechna štěňata budou čistá na onemocnění DM a DW. Rodokmenově se jedná o Francouzsko x Německo x České spojení. AVK je 100% do 5 generace.

 

Anitë Elenya Narmo                                 x               Chip Miraja alias Nord
* 16.6.2014                                                                 * 9.12.2015

DKK, DKL a OCD : A, 0 ,free                                    DKK, DKL:  A, 0
PRA / DOV – 2020 – free                                          PRA / DOV – 2020 – free
DW N/N, DM – N/N                                                   DW N/N, DM – N/N
MyDogDNA: zdravotní index 99

dsc0400 mg_6892
dsc0227 mg_4559

Rodokmen štěňat:
anit-a-nord