Krytí Ailin a jeho průběh

V pátek 13.2.2015 jsme vyrazili s Ailin na plánované krytí za Altajem. Dorazili jsme v půl deváté večer a ve čtvrt na deset bylo hotovo. Ani jsme si nestačili vypít čaj :)

Všichni jsme byli příjemně překvapení, že to Ailin s Altajem zvládli tak rychle a přirozeně. Byla to pro Altaje totiž premiéra. Druhý den na Valentýna jsme vyrazili na společnou procházku, aby se mohli (snad budoucí rodiče) vyblbnout a třeba si zopakovat krytí. Tentokrát to bylo i s předehrou a dokonce venku.
Když jsme dojeli domů Ailin se rozhodla s námi nemluvit a dělala uraženou. Evidentně se jí po Altajovi stýskalo.Slíbila jsem jí,že snad brzo Altaj přijede a nebo aspoň zavolá :)

Altajovi se prý stýskalo také a dokonce si v noci velice smutně zavyl..

[Gallery not found]

Pro naší klidnou a extrovertní Ailin jsme vybrali jako vhodného partnera českého psa Altaje Ryjan. Hledali jsme psa, který by se k Ailin hodil jak exterierově tak povahou. Altaj je vlkošedý,vysoký a štíhlí pes.

K naší vyrovnané Ailin se povahově velmi hodí. Je to rozvážný a klidný pes. Není plachý a nemá problém se nechat od cizích lidí pohladit.

img_3394 img_4561

Ailin Pett’s Wolf                                                  Altaj Ryjan                                             narozena: 19.5.2012                                          narozen: 25.11.2012                           Rodokmen ZDE                                                  Rodokmen ZDE

Zdravotní testy:                                                   Zdravotní testy:

DKK A/A, DLK 0/0                                               DKK A/A, DLK 0/0                           PRA: free                                                             PRA: free                                           DM – carrier, Dwarf- carrier                                  DM – free,Dwarf – free

Uchovněná: 19.4.2014                                         Uchovněný:4.10.2014

Výstavní ocenění:                                                 Výstavní ocenění:

2x CAJC, 2x BOJ, 2xCAC, 1xCACIB,              6xCAC,,3x Národní vítěz,2x CACIB,       2xBOB,Český junior Šampion                          2x BOB,2x BOS,Český Šampion,                                                                                       Šampion ČMKU

 

Příspěvek byl publikován v rubrice VRH A a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.