Chovatelská stanice

Na konci roku 2013 jsem si zažádala o registrovaní chovatelské stanice s názvem RosenWolf.

Moje chovatelská stanice byla registrována dne 28.1.2014

chovka

 

Jsme malá domácí chovatelská stanice. Máme tři fenky saarloosova vlčáka Ailin, Anit a naší odchovankyni Leelu a jednoho křížence (bůh ví čeho) Dannyho.  Chov psů není moje práce,ale záliba.Tedy psi obecně jsou spíš moje posedlost a věnuji jim svůj veškerý volný čas.

Naše štěňata odchováváme doma v rodinném prostředí a snažíme se jim dát to nejlepší. Nejsem zastáncem kotců nebo jakéhokoliv omezování pohybu svých psů a proto i moji psi a štěňata mohou prakticky kamkoliv po celém domě. Proto pokud budete chtít přijet na návštěvu měli byste si vzít domácí oblečení a připravit se na to, že během pár minut pobytu u nás, vám na klín nejspíš vyskočí nějaký vlk a bude se chtít mazlit. Návštěvy jsou u nás vždy vítány a nemusíme mít zrovna štěňata. Prostě pokud se Vám Saarloos jen líbí a chcete se o něm něco dozvědět jsme plně k dispozici.

Každý kdo si u nás bude chtít rezervovat štěně si musí rozmyslet zda: bude ochoten s námi pravidelně komunikovat, minimálně jednou za rok nás navštíví a nebo nám dovolí abychom přijeli my k němu, bude o svého psa pečovat a bude ho socializovat, neprodá ho třetí osobě a nebude žádné z námi odchovaných štěňat nabízet k další reprodukci psů bez průkazu původu. To jsou naše základní podmínky na kterých trváme a na kterých budeme trvat i kdyby trakaře padaly :)