11 komentářů u “Kontakt

 1. Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jaká je cena vašich štěňátek ?

 2. Dobrý den, cena je bez ohledu na pohlaví 25000,-

 3. Dnes jsem u nás za domem na Praze 4 viděla Vašeho „Agouška“, jsem z něj úplně vedle,…to je skvělej psíš…Gratuluji k tak krásnému chovu.
  Eva Matějková

 4. Moc děkujeme.. jsem ráda, že se líbí :) Aggoušek se opravdu povedl

 5. Dobry vecer!Dneska jsem vam zkousela telefonovat a nic!Chtela jsem se zeptat a poprosit jestli bych se mohla nezávadné přijet podivat na vaše miláčky!Mela bych i zajem o stenatko Sarlose.Moc dekuju L.Blazkova

 6. Dobrý den,rádi by jsme s rodinou viděli Vaše pejsky tak nějak naživo,proto by jsem se chtěla zeptat,zda budete na výstavě psů v Českých Budějovicích a pokud ano,který den a zda od rána,nebo někdy později.Děkuji za odpověď,Eva L.

 7. Dobrý den, na výstavě v ČB budeme v sobotu předpokládám od 10.00. Dokonce tam máme sraz všech našich štěňat tak budeme snad nepřehlédnutelní. Vždy většinou stojíme kousek od našeho výstavního kruku kde budeme vystavovat a hlavně nás poznáte podle volně pobíhajících vlků. Nebo mi můžete zavolat na tel.774254606 abych Vás navedla

 8. Moc Vám děkuji a těšíme se na Vás a Vaše pejsky.Nashledanou,s pozdravem Eva L.

 9. Dobrý den,

  jen jsem Vám chtěla říct, že jsem dlouho neviděla tak krásné psy i štěňata…vždy se mi líbili vlčáci, a pořád jsem se nemohla rozhodnout, která rasa přesně…teď už to vím, a doufám, že Vaše CHS bude pokračovat ještě dlouho a snad budu mít jednou možnost si od Vás štěňátko koupit.

  Hezký večer :)

 10. Pingback: Namia x Dallas – AVLS

Napsat komentář