Plánovaný vrh D

Máme nakryto! PŘÍJÍMÁME REZERVACE NA ŠTĚŇATA Z TOHO SPOJENÍ:

Ailein Fleur Rosenwolf                              x                            Avastor Nulmani Netis Tala

946188_10207228034411404_1211502024585609886_n dsc_002225

Zdravotní testy:
Leela : DM N/N, DW N/A, DKK A/B DLK 0/0, OCD neg, PRA + DOV – free
Avastor: DM N/A, DW N/N, DKK A/A, DLK 0/0, PRA + DOV – free

O víkendu 27 -29.4  jsme jeli do Slovinska krýt naší Leelu. Zůstali jsme u Tajdy celý víkend, protože krásnější místo k životu si nedokážu představit a navíc se Leela s Avastorem do sebe zamilovali, cesta byla opravdu daleka (760 km tam) a nechtělo se mi je od sebe brát hned druhý den. Musím ale říct, že v noci tam byla zima a nedivím se, že Avastor měl ještě zimní srst :)
Pro Leelu i stejně starého Avastora to bylo první krytí.
Avastor je nebojácný extrovertní pes, klidné povahy, velmi vlčího exteriéru s kratším uchem a žlutýma očima

RODOKMEN „BUDOUCÍCH“ ŠTĚŇAT

rodokmen

Momentálně přijímáme nezávazné rezervace na štěňátka. Jestliže máte zájem o rezervaci štěněte piště na email: rosenwolf@saarloosvlcak.cz nebo můžete volat na tel.+420774254606

Snažíme se o to aby naše štěňata byla více extrovertní a méně plachá než je u SAV obvyklé. Štěňata od nás odcházejí socializovaná a  nejdříve v 50. dni věku.

Od nás můžete očekávat celoživotní zájem o naše odchovy, jakoukoliv pomoc při výchově vašeho štěněte a i rady pro případné zájemce o pokračování chovu SAV. Netrváme na tom aby se naše štěňata účastnila výstav a podobných akcí. Chceme jen aby měli milující majitele.

Naše štěňátka od nás budou odcházet očkovaná, čipovaná, s vyřízeným průkazem původu,DNA profilem, testem rodičovství, Europasem a samozřejmě balíčkem do začátku.

Těšíme se na nové zájemce o toto úžasné plemeno.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.