Máme jednoho pejska k rezervaci

Cyrio se narodil 15.4.2017, je DM – N/N, DWARF N/N – k odběru nejpozději 10.6

Cyrio Acheron Rosenwolf

-Cyrio je zatím pes pohodář. Má moc rád, když ho lidé drbou na břiše. Je to milovník žen a nejraději jim spí na klíně. Není bojácný spíše naopak, všude musí být první. Je to skvělý pozorovatel. Nejvíce si hraje se svým bráškou Constantinem a miluje svojí tetu Leelu, za kterou věčně běhá.

Jestliže máte zájem o rezervaci štěněte:

piště na email:rosenwolf@saarloosvlcak.cz – nezapomeňte nám napsat něco o sobě, kde by štěně žilo a proč jste si vybrali právě saarloose,

Nebo můžete volat na tel.+420774254606 a popovídáme si osobně

Snažíme o to aby naše štěňata byla více extrovertní a méně plachá než je u SAV obvyklé. Štěňata od nás odcházejí dobře socializovaná a  nejdříve v 50. dni věku.

Od nás můžete očekávat celoživotní zájem o naše odchovy, jakoukoliv pomoc při výchově vašeho štěněte a i rady pro případné zájemce o pokračování chovu SAV. Netrváme na tom aby se naše štěňata účastnila výstav a podobných akcí. Chceme jen aby měla milující majitele.

Štěňátka od nás budou odcházet několikrát očkovaná, čipovaná, s vyřízeným průkazem původu, Europasem, testem paternity, DNA profilem a samozřejmě balíčkem do začátku.

Naše štěňata krmíme výhradně tím nejlepším masem a dalšími doplňky syrové stravy.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuálně a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.